Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Simulátory

Zdravim neznáte náke Dopravní,Lodní nbo Letecké simulátory.
Nejvíce by jsem potřeboval něco jako je EuroTruckSimulator.Kde prostě musim sám zapinat motor,světla........

Děkuji za návrhy

ahoj, ze začátku jsem hrál Euro truck simulator, pak jsem přešel na sérii 18 wheels of steel a to třeba díl Haulin nebo American long Haul...přijde mi to lepší, máš tam policii, musíš hlídat váhu nákladu a jezdíš po státech nebo po Evropě, grafika možná působí slaběji, ale za ten pocit to stojí...

jinak můžu rovněž doporučit hru Farming simulator 2011, která jde, jako jeden z mála simulátorů hrát přes multiplayer s přáteli: http://www.landwirtschafts-novinky.websnadno.cz/Uv od.html

S kamionových je nový German truck simulator je to vcelku pěkný graficky ale reálnost tam trochu chybí co se týče té fyziky toho auta ale jako motor,světla spánek to tam je.V brzké době vyjde 18 wos extreme trucker 2 kde se bude jezdit po ledových stezkách nebo v Austrálii s road train nebo v Montaně kde jsou náklady s dřevem apod. a ještě má vyjít euro truck simulator 2 ale to se ještě neví kdy vyjde ale podle obrázků to vypadá dobře.