Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zly ping

Zdravím,

Tam mám taký malý, velký problém s pingom. Keď si odmerám ping tak mám pekne 10-20 ms, ale ked sa napojím na server v hre cs. 1.6 tak tam mám ping strašne vysoký a všetko mi laguje..Na to, že adminujem na serveroch je to premna dosť velký problém. A už vážne neviem čo s tým. bol som za providerom a u neho bolo všetko v poriadku. Krásne som si adminoval odisiel som o hodinu som sa vrátil a už to bolo zlé ping sa pohybuje okolo 130-240 ms. Bookom to byť nemože je to prakticky nový book procesor mam zaťažený max na 3% RAM tu je 4 GB.
Ak viete niekto prosím poradte čo mám urobiť.

Ping v csku může velmi zvýšit i špatně nastavený net_graph (když jsem si pár minut hrál, ping jsem pošteloval o 60 ms -> předtím jsem měl net_graph šíleně nastaven ..)

Zkus se kouknout sem, tam jsem net graph taky řešil (kvůli jinému problému, ale důležité je, abys ten net_graph také tak nastavil