Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike 1.6

Dobrý den,
Mám problém,v CS 1.6 jsem si nastavil zapnutí cska v okně a s rozlišením 800x640 no a csko se obnoví,ale nevidím menu konzoli ani,když se připojím do hry žadnou mapu prostě jenom pozadi cs panaku. Zkousem jsem vselijaky reinstall ale nepomohlo. Nevite nekdo jak to napravit ? :) Děkuji

Ok vyřešíno :) Spraveno díky non steamu.

Postup jakým jsem to vyřešil.
Stáhl jsem si non steam a nainstaloval.
Poté jsem dal vlastnosti a kompablita kde jsem nastavil zapnutí v rozlišenní 640x480,poté jsem dal zakázat motivy,zakázat rozvrření plochy a zakázat změny velikosti zobrazení při vysokých hodnotách DPI.Poté jsem dál použít a Ok. Spustil jsem cs a už to fungovalo jak mělo :) Děkuji moc za pomoc.