Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace na externi HDD

Zdravim, mohl by mi prosim nekdo pomoct? Nainstaloval jsem si na externi hdd hru Red Faction Guerrilla. HDD uz nemam a kdyz si chci hru nainstalovat znovu tak pri instalaci se mi ukaze na vyber Repair, Modifi a Uninstall. Ani jedna z moznosti nefunguje a registry jsem uz promazal. Nevite nekdo co s tim? Predem moc dekuji

Pokial nefunguje uninistall tak naozaj jedina sanca je vymazat zapis o instalacii hry v registroch. Urcite si nezmazal nejaku vetvu, kde je zaznam o tom, ze hra bola instalovana.
Druha moznost je pripojit iny disk, dat repair a potom spravit uninstall.