Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem need for speed hot pursuit

hra i volant genius twinwheel ff po první instalaci fungovala 2hod bez problémů potom volant začal vypínat hru s informací že program přestal pracovat.Hra s logitech chillstream jede bez problémů a volant s f1 2002 taky funguje.Stáhnul jsem nový ovladač ze stránek geniusu pro win7 snad 100x restartoval obnovil systém a pořád nic.Předem dík za rady co s tím.

Ahoj, tuto hru mám taky-sice celou dohranou ale s velkými potížemi.Je známo že padá nastavení volantu-ke konci hry se to již nedalo hrát, jen na kláv.Odpojuje kameru se SKYPA, ta naskočí až po restartu PC.Již by měli vyjít opravné patche, který tento problém odstraní. Zkus hledat na netu.Není to chyba tvého pc ani volantu. Je to hrou.