Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WoWko nejde spustit

Dobry den, som hrac wow a mam "maly" problem s wowkom, mam windows-7 a stale ked zapnem wowko tak my napise ze program prestal pracovat a mozem to iba vypat.... wowko my pred tym normalne islo a pokazilo sa mi to z minuty na minutu... v com moze byt chyba? Wowko nemam nainstalovane ale ho iba prenesene lebo my nejde CD-romka ale aj tak. A skusal som ho aj preinstalovat ale stale to iste.... no nwm lebo my je dost luto stratit moje postavy. Dik za odpoved.

Též to mám přenesený a šlape to jak má. Máš nejnovější ovladače na Grafickou kartu? Co máš za grafiku? O jakou se jedná verzi? 3.3.5a? Máš soubory dobře přesunuré? Sežeň si free prográmek GameBooster který povypíná přebytečné procesy. Třeba je chyba právě v nich,mě to dělalo u hitmana. Pokud nic nepomůže,zkus eště vytvořit další uživatelský účet ve Win,i to pomáhá,pokud ani to nepomůže,určitě ti ale pomůže Reinstall Winů