Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 2

Mam takový problém s Mafii 2 když jedu autem či jdu pěšky lítají mi po zemi pruhy viz.29170d27f4
hraju normálne na full....ale dela to i na nízkých detailech
ovladač grafiky už sem přeintalovával

Procesor: AMD Phenom TripleCore X3 8450 2,1GHz, 3,5MB, socket AM2+, 95W, BOX
Základní deska: MSI K9AGM3-FD, s.AM2, AMD 690G,4xDDRII, VGA+PCIE, GLAN, DVI
Paměť: 2 x KINGMAX RAM DDR2 2GB 240pin PC6400 800MHz
Grafická karta: Sapphire Radeon HD 4850 512MB PCIE dual DVI-I
Pevný disk: SAMSUNG 500GB HD502IJ/7200/16MB/SATA3000

nevíte nekdo jak se toho zbavit. dík za odpověd

tak s timhle se nesetkavam poprve, ,,pruhy" mi takhle běhaly po zemi u pes 2010. Skusil jsem patch, to nepomohlo, jediná možnost je koupit novou grafiku. Ono to dnes sice stojí hodně, ale aspon to za to stoji. Máš origoš mafiu 2??
Nekdy u stazenych her vznikaji i horsi pripady. U toho peska se mi potom rozsypala grafika. Musel jsem ji vymnenit uplne.