Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cs 1.6 pada fps

zdravim mam problem, kdyz hraju csko ... tak me hrozne padá fps napriklad kdyz zacnu na nekoho strilet nebo on na me , je to este hrosi jak ve smogu ,ve smogu mam fps tak cca 60-70 ,kdyz behám tak 100 ,ale pri te strelbe 60 a nekdy spadne az na 30 ,to se pak neda vubec hrát.
hraju na rozliseni 800x600 ,grafiku mám nastavenou na výkon,v -sync mam zapnutou protooze kdyz ju vypnu tak se me zpomaluje pohyb mysky a je ta hra takova neplynula. mam hodne starej pc .. ale na csko by melo mít vykonu docela dost ,kamos ma např este strasi pc a ma v nem horsi HW ale csko mu jede super .. nechapu cim to muze byt tady neco k pc sestave:
GK sapphire radeon HD 3450 512mb AGP
windows xp 32bit
procesor AMD athlon (tm) 2200+ 1.80GHz 1.00 GBram ,

btw diky za pomoc vazim si toho,budu rad za kazdou radu.

zkousel jsem vsecko co se da 1.projet pc antiwirem 2.smartdefrag,clcleaner,vycistit registry ,atd... vsecko kolem toho sem zkousel a nic .. takze rikas ze mam slabe hw jo ? ikdyz to si nemyslim kamarad ma fakt ohodne slabsi pc .. a frci 100fps porad

Tym asi 100fps nerozjedeš, mam
Intel core i7 3.66 GHz
a grafiku ati radeon 2GB
a na cs mě to taky padá na 50-60
je to naročná hra i když na internetu tomu fakt neodpovídá, nwm čim je to ale prostě čim víc ta hra bere :-))
takže bys měl bejt rád když takovim šuntem rozjedeš alespon na 10fps

Zajímavé, že na "poloviční" sestavě mám v každé situaci stálých 100FPS... To že máš zaprasený systém, hraješ na nonsteamu nebo bůh ví co je tvoje věc.
Na tazatelově sestavě by teoreticky mělo být 100fps taky... Možná někdy by to mohlo mírně spadnout.