Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS 1.6 - jde změnit IP, když mám ban?

Mam dotaz jde zmenit IP na cs 1.6 ja se tam nemuzu prihlasit mam ban a na tom serveru sem byl poprve a to je asi po desaty skoro na každym serveru dik za radu...
Změna předmětu, původně: * CS 1.6 * To muselo dát námahu vymyslet ten předmět, co? (karel)

Jo, tak proto ji musíš ukrást a pak brečet, že tě banujou. To, že je to 12 let starý, neznamená, že to musí být zadarmo. Provoz serverů platí kdo? Že by jely zadarmo?
Je to jen podělaná stovka, to jsou sotva 4 piva v hospodě.

Připomnělo mi to jeden zážitek z dovolené v Itálii, kdy chlapík smlouval s plážovým prodavačem ručníků. Handrkovali se o cenu a nakonec ten prodavač poznamenal: "Vy Češi byste chtěli všechno zadarmo". Přesně tvůj případ.

Ježiš co ho tu hejtujete? Je to snad jeho věc jestli hraje NS nebo se Steamem ne?! mám oboje a jsem admin u 2 poskytovatelů CS serverů , mám pod sebou 8 serverů + vyřizování VIP z čehož mi kápne sem tam koruna ;)
Lepší než se zdlouhavě Logovat na steam , radši jdu na NS a když vidím ,že někdo porušuje pravidla tak se teprv přihlásím. nevím co se do něj všici serete, když je to JEHO VĚC A NIKOHO JINÝHO ;)
Všichni plnou prdel keců, ale přitom kdyby jste se sešli tak jsou z vás "Geekové" a hrajete si v parku na jedaye s klacíčkama ;)
Nevím proč si hru nestáhnout, např. torrent, thepiratebay ..Why not?? jen vy si tu hrajete na krále, protože máte legálně koupený všechny hry , přitom kdyby jste jí chtěli prodat tak z hry za 1200 vám kápnou ani ne 3 kila ;)

Někteří přírodou neřešení jedinci co jsou v této skupině by se měli zamyslet co dělají špatně a ty bys měl taky držet hubu ;)

Adios ;)