Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mass Effect - muž či žena?

Koupil jsem v akci na Steamu ME2 (do foroty). Z dřívějška mám mírně rozehráno ME1. Hraju za babu, je pěknější než chlap. A tak mě zajímá, jak to bude dále, v ME2, jestli s tím nebudou nějaké problémy (v gramatice, časování). Či zda je možno ji po dohrání ME1 naimportovat do ME2.

V případě problémů můžu postup ME1 zahodit a hrát za chlapa... :-|

loading...

Problémy nebudou, časuje se to podle vybraného pohlaví. Importovat je možno, nicméně pokud vim tak ty jednotlivý powers jsoiu ve dvojce daleko lepší. Hrál jsem ME1 za soldiera (a po importu do ME2 i dohrál), ale když jsem si zkusil v ME2 jinou třídu (bio), tak to taky nebylo k zahození. Ovšem pokud vim, tak i do ME3 půjde importovat postava z ME2, takže je naprosto úchvatný hrát s jednou postavou 3 díly ME...pokud to člověk bere dostatečně "osobně". Import doporučuji, dostanou se ti tam i rozhodnutí z ME1...