Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se spuštěním SimCity 4 Deluxe edition

Ahoj, mám originální verzi hry SimCity 4 Deluxe Edition, jde to normálně nainstalovat a po instalaci se to spustí, ale když to vypnu a chci to potom znovu spustit tak to nejde. Hra je na dvouch CD. Když vložím 1. CD otevře se menu(autorun) a když dám spustit, napíše to abych vložil SimCity 4 Deluxe play disk, zmáčknul OK a restartoval hru. Když tam dám 2. CD a chci to spustit tak to nic nedělá. OS mám windows 7, ale dělalo to už i na XP. To se mi to ale nechtělo řešit tak jsem to zase odinstaloval, ale teď bych si to už fakt rád zahrál:-(

Když tam dám 2.CD a spustím přes Start tak to jde, díky.Ale je tady další problém, začne se to spoušet a pak zčerná obraz a minimalizuje se to. Když to znovu spustím tak zase. Ve chvíly kdy je černá obrazovka než se to minimalizuje, tak je slyšet normálně zvuk hry. Nevíš čím to může být?