Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mafia II DLC Pack

Dobrý den, měl bych jeden problém. Nedávno jsem si stáhnul z internetu plnou verzi hry Mafia II bez Steamu, kterou jsem následně dokončil. Nyní moji sbírku obohatil originální DLC Pack, který ale vyžaduje aktivaci/instalaci přes Steam. Není nějaký způsob jak toto obejít? Děkuji moc za odpověď.

Warez a nesouvisející dotazy, lock (L-Core)

Kup si originální hru! Bez originální hry ti aktivace je na hovno. Potřebuješ to aktivovat na originální hru. Při nakupování sis mohl nejprve přečíst, že na krabici je napsáno - DOPLŇKOVÝ OBSAH - K JEHO HRANÍ JE VYŽADOVÁNA PLNÁ VERZE MAFIA II.

A že se vůbec nestydíš zde dávat informaci o tom, že si ošulil vývojáře a nekoupil sis originální hru!

Na Mafii II se mi líbí, že je to taková hra na pěkný odpoledne. Dohrál jsem jednou v životě Mafii I, jednou NFS Underground II a Mafii II už minimálně šestkrát. Teď jsem byl nemocnej, výjimečně jsem neměl moc věcí na práci, tak jsem v poledne začal, dohrál jsem ji a ještě jsem stihnul vyzvednout objektiv v Alze.