Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje něco jako StarCraft?

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na nějakou alternativu podobnou jako je série StarCraft. Oba dva díly mám dohrané a chci si opět zahrát něco podobného.
Můžete mi poradit nějakou dobrou strategii z budoucnosti?

Já doporučuju Command & Conquer 3: Tiberium Wars + datadisk Kane's Wrath. Tato hra se dá rozjet i na starších strojích díky možnosti velkýho omezení po grafický stránce. Na nejvyšší grafice je to oční orgasmus :)