Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Frontlines - Fuel Of War

Zdravím Vás všechny.Předem upozorním na to, že jsem pokročilejší laik na PC a ne profík.Mám dotaz ke hře Frontlines Fuel of War. Tuto opatchovanou hru na verzi1.3.0 hrajeme s kamarády po netu již nějaký rok.Chci se zeptat na to - ve hře je tlačítko Create game, kterým by měl jít nastavit asi nový servr. Dá se tam dát název heslo atd.Vše jsme již několikrát zkoušeli-/jedná se nám o to abychom měli svůj vlastní/Když dáme najít servry tento námi vytvořený se ukáže, ale připojit se nikdo nemůže.Nevím jestli jsem to napsal dosti srozumitelně.Zkrátka,jak udělat vlastní server aby s touto hrou fungoval.Vim podle přezdívek hráčů, že se tam najednou oběví nový a má ho pojmenovaný podle své přezdívky.Díky za všechny rady . Nejedná se mi o LAN.

Musí být splněny dvě podmínky - musíte mít veřejnou IP a musíte mít naforwardované porty na routeru/modemu. Podle googlu běží hra na portu 30430, takže v administraci modemu/routeru povolit port 30430 na protokolech TCP/UDP na vaši IP. Jak toto udělat se dozvíte v manuálu od vašeho modemu/routeru.