Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem strielacky

dobry.Napiste sem prosim nazvy strielaciek na pocitac.Na ktori ide aj call of duty 6 a isla by aj call of duty 7 dik.

jestli ti tam jdou poslední 2 díly Call of Duty, tedy Modern Warfare II a Black Ops, tak ti tam půjde cokoliv...googluj, nebo navštiv internetové obchody s hrami a zvlo střilečky, akční, first person a vybírej...