Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PSP a USB disk

Ahoj,
chci se zeptat, jestli je možný v psp hrát hry uložené na flešce, přes usb?
Nebo jestli se ta hra musí překopírovat na kartu?
Předpokládám, že v každém případě musí být psp "flešnutý"
Dík za odpověď
Jirka

Zajímá mne to čistě ze studijních důvodů :-) takže proti tomu nemůže nikdo nic namítat!
Sice nejsem právník - tak se nechci hádat, ale pokud výrobce nějakého softwaru nezakazuje jeho libovolné šíření a kopírování, tak si ho můžu zkopírovat třeba na toaletní papír...