Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba hry - Call of Duty 5

Dobrý den měl bych prosbu začal sem hrat call of duty 5 a sem tam mě to hodí klasickou chybovu hlášku kde je odeslat nebo neodesílat a když se podívam na chybu v prohlížeči udalostí je tam toto erorf.png

chtěl bych zjstit důvod ty chybky už sem zkusil pár věcí co by mohlo a to co sem zkusil tak nic stoho to není ani nepomohlo:( vir v pc nemám nic se nepřehřívá naopak teploty GK-zatež 30Cmax procesor-50Cmax a to už musí bejt aby tolik měl , pc mám krátce zni to možna puntičkářsky :D ale jak řikaj v praci každa chyba má svuj duvod.Tak jestli podle id události nebo adresi chyby to nák nejde rozluštit?

sestavu mám tuto
i7 extreme
gtx 460hawk 1gb
DDR3 4gb
zvukovka integrovaná
hdd 500gb
Změna předmětu, původně: chyba hry (L-Core)

no ješte otázka mohl by to dělat server na kterom hraju zrovna? protože mě to zarověn zmazalo lvl ve hre jakoby to celkově smazalo muj učet že sem měl všechna nastavení v zakladu a hrani od znovu , a je hlavně divny že například i ventrilo mě to resetlo musel sem nick a ip serveru nastavení dělat znovu.

jj věčinou se to mota kolem zvuku a mluvení do hry tak sem to povypínal nechal jen zvuk co ma bejt při hraní a uvidim možna je to jen chyba té hry nebo jen nakej drobněj fail jiný hry to nedělaj , ono ty hry celkově sou poslední dobou problém např třeba COD BO to nové 80 procentu lidem se to seká nebo nejde vůbec protože to zatežuje procesor NFS pursuit nejde pořadně nastavit na volant a hlavně že zato chtěj šíleny penize.