Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PES 11 online

Chci hrat tuto hru online a pise mi to tuhle hlasku

due to restrictions placed on your connection by the networking devices you are using, you can only play 1vs1 (ranked match) in quick match.
This issue may be solved by connecting your hardware directly to the internet or by configuring your networking device such as your router.
Apply DMZ, Port mapping, NAT table configurations and other router settings to your PC system. Individual hardware systems may use unique terminology.

nevite co s tim diky za odpoved

No, ono ti to přece píše, co máš dělat, jak to vyřešit.

This issue may be solved by connecting your hardware directly to the internet or by configuring your networking device such as your router.
Apply DMZ, Port mapping, NAT table configurations and other router settings to your PC system.

Záleží, jakým způsobem se k internetu připojuješ. Budeš si muset (asi) řádně nastavit router(?).

mam router, ale nejde mi se nejak dostat do nastaveni, psal jsem normalne ip adresu do prohlizece, ale nejak to nejde. A ty veci co jsi psal potom, tak to fakt nevim o cem mluvis, co se tyce netu a nejakych programatorskych veci, tak tam bohuzel nevidim