Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte RPG

Ahoj.

Potřeboval bych pomoct s výběrem RPG (To by samo o sobě nebyl problem)Problem je v tom ,že mam NV 6600 GT P4 3.0 Ghz 1GB Ram
takže plečka skoušel jsem třeba oblivion a na 600x400 se mi to seka kdyby to jelo alespon na 1024x1000 bez sekaní na low tak budu spokojenej ale...proto se obracím na vás o radu.Jako rozchodit mmorpg by nebyl problem jenže ja chci něco jako oblivion a tak.

já bych řekl, že to je možná ještě lepší. Funguje tu dost zajímavej systém kouzel, kdy runy kreslíš přímo myší a vznikají tak dost zajímavé situace, kdy kouzlení není jen o mačkání čísel.
Fakt doporučuju, i příběh a questy jsou docela fajn.
Není to sice už na dnešní dobu žádná grafická pecka, ale pro starší stroje si myslím, že to má grafiku hezkou

JJ.Jinak zatim tam mám jen par zakladních pluginu jako je OOO počasí nový armory atd...jinak těma drakama myslíš ten akashia mount nebo jak se to piše?Teď to du instalovat...
Nebudu si tam davat pluginy na lepši textury atp protože jsem rad ,že my to vubec jede.:-D
Zatim jsem teda 9 level a docela dost mě to baví (zvlášt ukoly za bratrstvo jsou super)
Jinak jakej datadisk bych si měl pořidit jako první?A nezvedaj se u nich nějak naroky?

oblivion.bonusweb.cz
Tady najdeš i balíky textur na slabší počítače. Nezkoušel jsem však.
Drak je Akatosh mount plugin. Buď vygooglíš, nebo najdeš tady na poradně, odkaz na diskuzi ti dal L-core.

Datadisky - KOTN není tak úplně datadisk, je to spíš několik nových dungenonů a úkolů v původní hře, takže prakticky se jedná o další linii questů. Datadisk SI však tvoří úplně nový svět, graficky je však stejně náročný, jako celá hra. Na datadisk je to vcelku dost rozsáhlý, je to na dlouhý hodiny.

Oblivion + Knights of The Nine + Shivering Isles = klidně 200, 300 hodin čistého času hraní. Budeš-li poctivě plnit všechny questy (městské, cechovní, zlodějské...), prolezeš-li všechny dungeony, zříceniny, tvrze, zabere to ještě víc času.

Otázkou je, nakolik si budeš moci dovolit na slabém PC rvát do hry různé addony.

-------
edit: chtěl jsem udělat nějaké screenshoty, ale mám tu hru (asi) tak moc zmodifikovanou a přecpanou vylepšeními, že mi ve hře Printscreen nefunguje - přestože mám v Oblivion.ini nstaveno bAllowScreenShot=1