Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se spuštěním hry

Dobrý den potřeboval bych poradit.Měl jsem v počítači nainstalovanou hru The sims která bez problémů fungovala.Poté jsem měl problém s pc a musel jsem přeinstalovat Windows.Opět jsem nainstaloval hru,celá instalace proběhla normálně a když chci hru spustit tak mi při načítání spadne. Děkuji za radu

Které Sims (1,2,3) a co máš za Windows?

U jedněch Simsů prý(?) byl jakýsi problém v tom, že když byla nainstalována pouze původní hra (bez datadisků), nedaly se pod Vistama spustit. Nevzpomenu si ale, zda se to týkalo jedničky či dvojky.

kdyby byl problem že by nešli spustit tak dá vlastnosti,kompatibilita a spustí to v jiném režimu to není problém můj broblém zase je že mám nainstalováno ale když chci zapnout hru tak dělá že chce naběhnout pak zčerná obrazovka spadne to a nic se neděje pls porad te někdo napiště mi na Diablo02@seznam.cz skoušel jsem snad vše přeinstalovat zakázat rozvržení plochy a nic a pžadavky hravě převyšuju :-)