Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zčernání obrazovky + seknutí zvuku

Při hraní her, zhruba u 90%, se mi stane, že po chvíli hraní obrazovka z černá a slyším jen seknutý zvuk. Počítač nereaguje, lze ho jen restartovat.
Nevíte co stím? Stáhl jsem si aktualní ovladače na grafickou kartu i zvukovou, prostě nevím v čem by to mohlo být!

Graficka karta: nVidia GeForce GT 220

No a nebude to tím, že prostě grafický výkon karty je mizerný, tak se hra začne sekat a ve finále
se to kousne komplet?
(snížit detaily,vypnout stíny, vyhlazovaní...., zkusit menší rozlišení ve hře)
A navíc ta karta se na náročnější hry nehodí.