Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA4 - po 10-15 min nastane sekání

zdravim, kdyz zapnu gta 4, tak 10-15 min to jede v poho ( 50-60 fps ) a pak se to zacne drhnout ze se to neda ani uz pak hrat,nevite nekdo cim by to mohlo byt??

PC:
*Windows XP Home SP3
*AMD Athlon II 240 2x 2.8 GHZ
*2GB RAM DDR2
*ATI HD 4550 512MB

-Nastaveni v gta mam vse na minimum ( abych mel vetsi FPS ), jinak mi to jede bez problemu i na "high detail",

-pomaha jen restart pc, po restartu zase muzu hrat 10-15 min bez jakehokoliv sekani, a pak to zase zacne drhnou a sekat se..

teploty: tempgy.png

..v PC neni zadny prach..
..programy, jako je icq,skype zadne pri hrani nemam zapnute

na windows xp mam vzhled win 7 stazenej
Změna předmětu, původně: HKILLER (L-Core)

já hrál GTA4 na Geforce 8600GT 512MB, na horší sestavě a v poho na nízké detaily...a musim se smát, co se tady někdy člověk dočte za rady. Na GTA4 slabý, kup si nový atd. Chytnout za péro a i s koulema vyškubnout, takové chytrolíny :D