Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno cod-black ops zombie

dobry den dohral jsem cod black ops,a potom mi tam skocila mise se zombiky,problem je ten ze ted kdyz si ji chci zahrat nemuzu ji nikde najit,nevite co stim??

jestli mluvíš o té misi se zombíky tak když se ti spustí CoDBO tak dej zombies solo a viber si mapu ta mapa kterou si hrál po singlplayer byla FIVE tak si jí tam vyber a jestli ji nemáš odemklou tak se koukni na youtube jak jí odemknout společně s Arcade to je z toho co si pamatuji jestli tam bude něco špatně tak sorry
takhle se dají odemknout 1 otevři tento počíteč 2.program files 3. steam 4. Steam apps 5.Players potom tam máš config. nebo tak nějak a ještě configMP. tak dáš to první otevřeš to ve worldu nebo vněčem abys do toho mohl psát a když to máš tak zmáčkni Ctrl a F a do okénka napiš seta monkeytoy ono ti to najde a budeš tam mít seta monkeytoy "0" tak místo nuly napíšeš 1 a hotovo pak to jen ulož a hraj