Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem (ORF) Ski Challenge '2011

Za pár dní to (zase) začíná.
skichallenge.at

Hrajete někdo (loni, předloni)?
Tohle vlákno nechť slouží na výměnu zkušeností, nastavením lyží, chlubením se výsledky :-)

backlink: http://hry.poradna.net/q/view/3215-orf-ski-challen ge-2010-vysledky
http://hry.poradna.net/f/view/3078-ski-challenge-o rf-2010

------
Výsledky, ročník 2011:

merlouska: merlouska
L-Core: siSINkaCZ
paulpol: paulpol
pukas: lukasrider
Sisa 11: Sisa11
vlk56: vlk56

skoda :-) za rakusaky se mi jezdit nechce :-D

kazdopadne kvalifikovana na zavod uz jsem, i kdyz cas je dost na houby :-D

docela fajn hra, pred lety jsme u alberta koupili podobnou (alpine skiing) za par supu, takze jsem uz drive "virtualne lyzovala", ale tohleto mi prijde mnohem lip ovladatelne. Asi to zase na chvilku zapnu a pujdu trenovat na zavod. Mam pocit, ze se svym casem jsem vcera v kvalifikaci byla nekde kolem 10 000. mista...

Kvalifikace se dá jet kolikrát chceš. Ale teď (když už běží závod), stačí ji odjet jen jednou, kvalifikovat se a přejít na vlastní (hodnocené) závodění.

Jméno a heslo je platné napořád; já už jezdím pod stejným nickem popáté nebo pošeté.

----
Po skončení závodu bude uvolněna další trať, pak bude zase zhruba 14 dní na trénování do dalšího závodu. Zbylé závody budou jen sjezdy; tenhle je v celé sérii novinka (superobří slalom).

Ahoj všem,tak včera se mi podařílo dostat na 1:56 a nějaký drobný,pořád nic moc,nedaří se mi zvolit vhodný nastavení lyží,hledal sem na netu a zkoušel ale pořád nic,přitom ten první už mi ujede hned za druhou brankou a na tý rovině,jsou tam 2 zatáčky hned za sebou a je tam asi led? jsem strašně pomalej...

No jo, ale oni to jezdí 16 hodin denně :-) A trénují i v létě.

Pro mě je nejtěžší zvládnout přibrždění. Buď přibrzdím málo a vyletím z tratě - nebo moc, šmiknu se a ztratím během okamžiku dvě vteřiny. Doslat jsem se kousek nad 1:51, už to zkoušet nebudu. Večer snad uvolní další trať

Komentovaný tutoriál: 1669691

Další trať, sjezd Groeden. Závod už za 4 dny. Kvalifikační čas stejný, 2:45

(..dal jsem jen dvě seznamovací jízdy, momentálně nemám čas, snad večer. Oproti minulým rokům je povrch tratě jiný - jiné terénní vlny.)

----
Pro přehlednost a srovnání, jak si na tom kdo stojí, dávejte sem linky na vaši výsledkovou stránku na webu hry, budu to postupně dávat do prvního příspěvku tohoto threadu. Co jsem věděl, už jsem tam dal :-)