Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Onlinovka

Dobry den,
chtel bych poradit ohledne online her.Do ted jsem hral World of Warcraft,ale vsechno jednou omrzi.
Chtel bych si zahrat nejakou podobnou hru,ale vsechny na ktere jsem narazil se musi zakoupit,nebo
platit mesicni poplatky a to se mi nechce.(nemluvim tu az zas tak o warezu,napr. world of warcraft se da
stahnout z netu i legalne)Je mi prakticky jedno ctj.,proste nejaka MMORPG (prosim,nepiste sem hry jako je Metin a podobne :),dekuji)

Runes of Magic je móc dobrá Free MMORPG, dokonce bych si troufnul říct, že je Nejlepší♥ ... Hrál jsem ji dlouho, ale po celou dobu hraní mě doprovázely nepříjemné Lagy. :-| To byl nakonec důvod, proč jsem ji přestal hrát. :-)