Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry a Windovs 7

Dobry den mam takovy problem. Bracha si nechal přeinstalovat pc na Win 7. Pak jsem mu tam chtěl nainstalovat par her jako Call of Duty Modern Warfare 2,Medal of honor,Wolfstein,Mafie2.Ktere mi na xpečkach jedou v pohodě.Z těchto her jsem rozjel pouze Mafii ostatni hry nejdou rozjet po spuštěni to piše hlašku že došlo k problemu s emulačnim programem nevite co to znamena a co stim? Předem dekuji.

To je častá ochrana her proti kopírování (podle mě poněkud "neférová", protože virtuální mechanika může být použita i k jiným účelům, než pirátění). Funguje tak, že je-li v PC nalazen emulační software, hra nelze spustit. Bohužel se to stává u originálek :-/; warezovky to mají ošetřeno...

Někdy stačí virtuální mechaniku vypnout, někdy je (snad) nutné ji z PC úplně odistalovat.