Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sek při spuštění hry

Prostě at spustím jakoukoli novou hru (dirt 2,Gothic 4)tak se spusti černe okno a musím dat restart...vim že problem je nekde v grafice ovladačích nebo tak...protože když odinstaluji veškeré drivery Ati pomoci programku Driver Sweeper a nasledně nainstaluju nejnovejší ovladace tak hry jedou!!!
jenže stačí den a problém se opakuje víte někdo proč?? dekuji moc

Tipnul bych to na zdroj, co máš za značku a model?
Pokud není štítek s daty viditelný z venku,
tak budeš muset odšroubovat bočnici skříně
a podívat se "per oko".
Docela je blbé, že jsi neuvedl údaje o tvém stroji,
trochu se příště polepši.

polepšuji

Procesor Intel Core 2 Quad Q6600
Chladic na cpu SCYTHE SCNJ-1100P Ninja
Zakladni deska asus p5e - intel x38
Graficka karta asus eah3870x2/htdi, 1gb
Operacni pamet A-Data Vitesta EE 4096MB
Pevny disk Samsung SpinPoint HD753LJ
Dvd ASUS DRW-2014L1T
Case Thermaltake VB1000SWS
Zdroj Corsair TX750 750W
Klavesnice A4tech G700
Mys A4tech X-750BF
Monitor Samsung 226BW
Chladic na cpu Arctic Cooling Accelero X1

Tazko povedat ale asi ti nedrzia registry alebo ti ich furt niekto rozdrbava apod, moze byt to PC zavirene alebo dodrbane cleanermi apod. Mozes skusit zakazat vsetky antiviraky a podobne veci a preinstalovat ten ovladac (je mozne ze nieco dodrbava nejaky antivir), ale najlepsie urobis ked nainstalujes Win uplne nanovo a spravne ovladace a potom uz ziadne cleanery ani sweepery ani ine podobne rozdrbavace. Ovladace sa odinstalovavaju v pridat ubrat programy, ak ich nutne potrebujes odinstalovavat.

takže jsem udelal novou instalaci windows,ale problem se opakuje hry nejdou spustit jen černá obrazovka a sek pc po restartu odinstaluji veškeré ovladače ati pomoci driver sweeper nainstaluji ovladace znovu vše je v pořádku až do dalšiho dne kdy hry znovu nejedou.....

myslím že mi umřela grafika neznate nejaky programek jak bych to testnul jestli je opravdu kaput???dik

takže jeden kamarad mě poradil toto
1) pravé tlačítko myši a vyberte CATALYST CONTROL CENTER
2) v levém horním rohu je rolovací nabídka GRAPHICS rozbalte ji
3) v rolovací nabídka GRAPHICS vyberte možnost 3D
4) poté najděte záložku AI a dejte Disable Catalyst A.I

zatim to jede uvidim zita ale nechapu proč takova prkotina rozhodi nové hry a 3d mark