Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Toxic Bunny

Lidi, znáte někdo tuhle hru? Dá se vůbec ještě někde sehnat? Můj inteligentní brácha mi poškrábal CD v době, kdy jsme museli přeinstalovat windows (taky díky němu).

vidim spravne, ze ta hra je z roku 2005? pokial ano, tak dost pochybujem, ze to este v obchodoch zozenies
Existovalo by sede riesenie, pokial ta hra nema ochranu, tak by sa dala "zaobstarat" inak - original mas a software by si nijak nemodifikovala (kupuje sa vlastne licencia na hranie, nie samotny sw)