Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 2

Ahoj, myslíte si že bych mohl hrát mafii 2 aspoň na nejnižší možnou konfiguraci na
PC: ZK: ECS K7S5A, CPU: AMD Athlon 2200+ 1,8 GHz, RAM: 512 MB DDR2, HDD 120 GB Seagate 7200 RPM, Grafika: MSI Nvidia Geforce FX 5200 128MB, Zvukovka: kX 10k1 Audio - 5.1 Model SB0220.

A pokud ne co nejmenšího byste mi doporučili aby se to dalo hrát? díky!

Nemohl ani náhodou.

Minimální systémové požadavky:

* Operační systém: Microsoft Windows XP (SP2 nebo novější) / Windows Vista / Windows 7
* Processor: Pentium D 3Ghz nebo AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) nebo lepší
* RAM: 1.5 GB
* Grafická karta: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro nebo lepší
* Místo na disku: 8 GB
* Zvuková karta: 100% DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta
* Příslušenství: Klávesnice a myš nebo Windows kompatibilní gamepad