Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záhada

Dobry den.K napsani tohoto dotazu me vede uz jen cira zoufalost..Loni k vanocum jsem dostal noveho compa,(grafika NVidia Gigabyte GTS 250).Ja vim,dnes uz to neni zadna pecka,ale oproti predchozimu stroji nadhera!Cokoliv jsem nainstaloval bezelo jak na dratkach..Jsem priznivcem online her,takze mi pocitac vyhovoval.Problem nastal po instalaci a naslednem hrani me ,,srdcove zalezitosti":Lord of the Rings Online.Hra se rozbehne naprosto normalne,pak asi po peti minutach zacne obraz ,,zadrhavat"..Pres obrazovku monitoru zacnou vodorovne,a na stridacku i svisle ,,probleskovat" cary,a to znamena ze monitor za chvilku uplne zhasne..rosviti se..zhasne..,a nekdy uz obraz nenabehne vubec,a musim compa restartovat uplne..:-( Pro to abych se zbavil tyhle nocni mury jsem udelal v podstate vse,co me napadlo,ze jsem udelat mohl:Aktualizace graf.karty..Odinstalace a zpetna instalace..5x!!Taky jsem zkousel kde jsem se co docetl..:Nepouzivam web kameru,nepouzivam joypad..Na vsechno si ani nevzpomenu..Daval jsem to za vinu grafarne,ale tohle vsechno mi funguje bez cuknuti:Age of Conan,Warhammer Online,Aion,WoW,Everquest II...atd,atd.Vsechno funguje,i na graf.narocnejsi hry co nejsou mmorpg..Ted ale bude muj milovany Lord of the Rings free,a ja ho hrat nemuzu-nemuzu-NEMUZU..:-( A ted perlicka na konec:Dungeons and Dragons,mimochodem skvela hra,od stejneho vyrobce jako LotRO..A co myslite:Naprosto identicky problem,monitor blika-obcas zhasne uplne a nasleduje restart..:-( Uz me pratele vubec nic nenapada,a jsem s toho,uz ne nastvanej,ale strasne moc smutnej..Proto bych se chtel na vas s duverou obratit,jestli nekoho z vas nenapadne co s tim..Za jakykoliv napad budu moc vdecnej.

Kartu otestuj na stabilitu a teploty ve FurMarku.
( do ustálení teploty - Extreme Burnimg Mode (test se vypíná přes Esc hlídat ! test se sám neukončí)

Jaký máš procesor ? (na hru je potřeba min dvoujádrový 2.4 GHz procesor)

Ahoj.:-)Zajimava vec tenhle FurMark..Pri testu Extreme Burning Mode se delo to co pri hrani LotRO,pri zvysujici se teplote zacala obrazovka problikavat,a kdyz se ukazatel teploty vysplhal na 88°C tak monitor zhasnul...:-/ Pravdepodobne se mi tedy graficka karta prehriva..? Dvoujadrovy procesor mam.

No a jeto, karta se přehřívá, nehrál sis s otáčkami ventilátoru na kartě?
Je chladič bez prachu, není volný?
Pokud je karta v záruce, reklamuj!(s odvoláním na FurMark)
(FurMark zatíží kartu na max. daleko vice jak jakákoliv hra)