Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypadávání hry

Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte co by mohlo způsobovat, že při zpuštění hry(např. PES 2010, MAFIA 2) normálně zčerná obrazovka jako by hra chtěla najet a poté se vše hodí zpět do windows a hru mám pouze dole na panelu, a takhle se to opakuje pořád dokola. Přitom grafika by to měla v pohodě zvládat, tak nevíte někdo kde je problém ? OP mam vistu

1. NB není na hry, obzvláště na ty náročnější (Mafia 2), prostě nestíhá. Mobilní verze GK se zdaleka nerovnají plnohodnotným kartám do PC, přestože mají "stejné číslo".

2. Průvodním jevem nevyladěných warez verzí bývají různé problémy, pro jejich řešení contact your local warez advisor ;-) Problém (náš) to není, ale tuhle podporu zde v souladu s pravidly nehledej.