Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mafia 2 cz

Zdravím všechny návštěvníky tohoto fóra, mám problém s hrou mafia 2, předem bych chtěl upozornit že nemám originální titul hry a tudíž bych se chtěl vyvarovat řečem typu kup si origo a neřež to když máš nelegální titul. Mám mafia 2 cz od verze skidrow, vloženou češtinu a hru craklou hra se normální spustí a běží jenže mám problém se svoji grafickou kartou Ati radeon X1950 pro .. Jak už asi všichni víte tak tato karta není v podporovaných pro mafia 2, tudíž mi všude blikají textury šíleně a nedá se to hrát (bolí z toho oči), nemyslím si že originální titul hry by tento problém vyřešil a na novou grafiku opravdu nemám ... Nejnovější ovladače na grafickou kartu též nepomohly, zkoušel jsem to vyřešit patchem ale bohužel nejde opatchovat pač hra mi řekne že není záznam v registrech .. přitom hra je normálně přes instalátor nainstalovaná. Nevím co už s tím chtěl bych si hru normálně zahrát avšak novou grafiku jen kvůli této hře kupovat nebudu .. Výrobce této hry sliboval patch který znovuopravý podporu pro starší typy ATI radeon jenže zatím jsem našel pochybný patch který je podle mě na první díl této úžasné hry.. Kdyby měl někdo nějaký nápad či stejný problém a už to nějak vyřešil dejte mi prosím zde vědět.. Děkuji mnohokrát všem co neodvrhnou tuto prosbu hned po přečtení prvních dvou řádků děkuji ..

Zlodějům neradíme. (Kurt)

Taktování karty mi nepomůže protože není již obecně podporovaná řada X1950pro .. hele díky za snahu .. ale asi to hrát nebudu pač na to není žádný jiný lék než jít do obchodu a vrazit 3k do grafiky ... btw zlatej mass effect 2 :D:D zdarec a dík