Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počeštění dosovských adventur

Měl jsem takové zvláštní CD Adventury od Hemming ještě jsem se radoval že tam je čeština ale jen ovládacího programu protože advetury byly jenom anglicky a nemecky a nidke se mi do dnes nepodařilo sehnat návody ani češtiny. na cd byly adventury například Abenteuer Europe Roms of Abis nějaké hororovky Captain Zins mision super nova andromedas erbe atd hry vypadají zajímavě ale pokud někdo víte o návodech či češtinách pro tyto advetury piště sem

Kdybys aspoň používal interpunkci ve větách nebo napsal přesné názvy těch her... :-/

například Abenteuer Europe Roms of Abis nějaké hororovky Captain Zins mision super nova andromedas erbe atd

Abenteuer Europe Roms of Abis - Google nezná
A ten zbytek (Captain Zins mision super nova andromedas erbe), to je jedna hra, dvě hry, tři hry?

Na 99,99% čeština neexistuje.

"Abenteuer Europe Roms of Abis" je zrejme Abenteuer Europe Roms of Abyss, pre neho existuje čeština len pre originál nintendo/atari verziu,pre pc verziu pravdepodobne nie,podarilo sa mi objaviť len nemčinu,španielštinu,francúžštinu,angličtinu,skús pozrieť na stránke hrejsi.cz,to isté platí aj pre Captain Zins mision super nova,čo by malo byť pravdepodobne Captain Zins Mission Supernova....