Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafické ovladače

Čáu, můžete mi prosím někdo říct, kde můžu stáhnout nějáké kvalitní grafické ovladače, které by zlepšily výkon mojí grafické karty ? :-) Na Youtube jsem viděl, že nějákej týpek měl Nvidii GeForce 9500 GTX a k omu nějáký grafický ovladače od Nvidie :puff: a hrál Battlefield:Bad Company 2 na střední detaily bez sekání ...Můj typ grafické karty je nVidia GeForce 8600 GTS (256 Mb.) a potřeboval bych ji něják dokopat k tomu, aby jela na MAXIMUM ... :-D

Všem předem díky za odpovědi :beer:

Na YT může napsat kdokoliv cokoliv. A taky kdokoliv může čemukoliv věřit, ale to je pak jeho problém.
Ovladače pomáhají optimalizovat hru na konkrétní kartu, ale nečekej zázraky.

Jesti chceš maximum, zkus přetaktovat svoji peněženku a kup si novou grafárnu.