Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fifa 11

nemuzu najit ve fife 11 kde se nastavuje rozliseni a taky mi nejde nadefinovat klavesnici,kdyz dam controller setting abych si nastavil cim co mam delat tak to pise please re enter this menu selection using the control device that you wish to adjust..

nevite co s tim?
tam je jen nejaky joistick na nastaveni klaves na zacatku hry..a ve hre mi pak jde jen A S D a šipky..

mno a ja mam dalsi problem, taktez s nastavenim, ovsem jen v pripade klavesnice. Klavesy jsem si nastavil bez problemku jeste pred hrou, ovsem pokud si chci ve vyse uvedene ceste(ve hre v nastaveni) nastavit jak citlive prepinat hrace, automaticke mireni strel a podobne, tak se bohuzel do tohoto menu nedostanu a vyskoci mne vyse uvedena hlaska re-enter control..., jakmile pripojim gamepad tak se do tohoto menu dostanu a nastavim co chci, jenze to pak plati pro gamepad a jelikoz na gamepadu nehraju tak jsem ztracen a pri volbe ovladani klavesama se mne toto nastaveni znepristupni a hodi opet do puvodniho nastaveni s puvodni hlaskou :( takze za me nesmyslne miri pocitac atd... nevite nekdo jak tohle nastavovani zpristupnit i pri hre na klavesnici??? Dekuji. :(

Letos se Fifa na PC konečně dočkala, respektive její fanoušci:-). Jenomže mě neskutečně mrzí, že se mi hra seká i na nejmenší(!) detaily, přitom počítač by měl splňovat max. s přehledem. Přiznávám, počítač není nejlepší, ale na Fifu by měl stačit a co sem koukal na netu, tak lidi s podobnou, ba dokonce horší sestavou rozjedou na plný, je prostě špatně optimalizovaná :(. Zkoušel sem už snad všehno. Od patche, přes nejnovější ovladače, až po různou kombinaci nastavení detailů. Snad se to vyřeší nějakým patchem do budoucna, moc rád bych si ji užil naplno.