Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Planescape Torment ve vysokém rozlišení

Třeba to někoho potěší :-)

Podařilo se mi kompletně rozchodit Planescape Torment ve vysokém rozlišení a s češtinou. Verze ze Score 100, ale předpokládám, že podobné to bude i s tou krabicovou čtyř-CD či GOG verzí.

1) Instalace kompletní hry (v mém případě bylo nutno obsah CD-2 překopírovat do adresáře hry ručně, tedy obsah adresáře X:\CD2, nepřekopírovat tam ten adresář na CD, ale přímo soubory v něm...), volitelně instalace češtiny.
2) Instalace Bigg's Widescreen Mod v2 widescreen-v2.exe
Zadejte adresář hry, kam se to má rozbalit (jinak to nefunguje).
3) Během instalace určete své rozlišení, já to zkoušel s 1280*800 na NB a 1280*1024 na PC.
4) Instalace GhostDog's PS:T UI mod v2.1 http://www.shsforums.net/index.php?app=downloads&s howfile=683 Opět rozbalte rovnou do adresáře hry a spusťte v něm Setup-GhostDog's-PST-UI.exe
5) Během instalace budete dotázáni, zda zvětšit fonty. Já to na NB udělal o 40% v CZ (volba 10) a na PC o 20% v CZ (volba 9)
6) Toť vše. Úvodní logo a videa jsou v původním rozlišení, ale hra je v tom zvoleném, viz screenshot ze hry.

super tip, kdysi jsem planescape zkoušel a bavil mne, bohužel pro nedostatek času jsem jej odložil.Když jsem se k němu vrátil, moc koukatelný nebyl, tak mne to odradilo, při instalaci resize patche se z toho udělalo okýnko jen v části obrazovky. Tvůj postup ale vypadá funkčně, možná až bude čas, někdy, jednou, vratím se k tomu. Díky
:beer:

Takže to umí i širokoúhlý rozlišení? To je super.
Ale potřetí to už asi hrát nebudu, leda by už nevyšlo žádný nový pěkný RPG. Ještě tak starej Fallout 1 a 2 do vyššího rozlišení. Možná to taky jde, nikdy jsem po tom nepátral.