Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fifa 11

Zdravím. Myslíte, že to rozjedu na AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2.30 GHz Ram 2GB Gk: Nvidia GeForce 8600GT ?? Prosím o rychlou odpověd, kdyžtak tam ještě teď zajedu.

Tady máš min. požadavky: Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 1800MHz, paměť 1024MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 6800 / Radeon X1600), 6.50GB volno na disku, DVDROM

Takže podle mě bys to rozjet měl, aspoň na minimální detaily určitě.

Já mám :
Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2,4 Ghz
Grafika: Nvidia GeForce 8600GTS (256Mb)
Ram: 4Gb
O.S: XP (SP 3)

Mě se to tak trochu laguje, když to hodím na vyšší detaily než ˝Nízké˝ ... :-D
Ale myslím si, že na tomhle Pc bych nerozjel Mafiia 2 100%-Ně
Dokonce se mi i pořádně Laguje GTA IV A To má teda pořádně menší požadavky než Mafia .. :-)