Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kao Kangaroo 1 - zamrzání

Při hraní hry Kao Kangaroo 1 jde vše hladce až do chvíle, kdy hru uložím a chci potom pokračovat. Okamžitě hra i PC zatuhne a dá velkou práci PC znovu rozběhnout - někdy nutno řešit restartem celého PC. Mám originální koupené CD. Hra je už z roku 2000 a asi před 5 lety mi na starém Pc běhala bez problémů. I nyní jsem ji vyzkoušel na starších počítačích a tam také funguje dobře.
Uvádím základní hardware mého PC:
Operating System: Windows XP Professional Service Pack 3
System Model: EP43-UD3L
BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
Processor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.20GHz (2 CPUs)
Memory: 3582MB RAM
Page File: 775MB used, 4689MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
Card name: NVIDIA GeForce 8500 GT
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce 8500 GT
Display Memory: 512.0 MB
Current Mode: 1280 x 960 (32 bit) (60Hz)

Jde s tím něco dělat?

Mela jsem stejny problem,ale uz jsem ho vyresila:)..mam Windows 7,takze by to melo jit i tobe...nesmis davat nacist hru,to se to cely sekne..vzdy dej nova hra,pak na mapu a az tam dej nacist hru,melo by ti to jit(musis si to samozrejme ukladat)..