Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FPS

Čáu, potřeboval bych vědět, od kolikati FPS se hra začíná sekat (Lagovat) na rozlišení 1280x1024

Díky .. ;-)

Mno .. Tak třeba můj Oblíbenec > Battlefield : Bad Company 2 ...
Díval jsem se na netu na Testy grafické karty, kterou si budu kupovat a u mojí tam bylo napsaný Na rozlišení 1600x1200 asi 30 FPS Na nejvyšší detaily ... Já mám rozlišení 1280x1024 a stačilo by mi to hrát na Střední detaily...Takže myslíš, že se to bude sekat ? :-(