Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem call of juarez

dobry den mam problem pri spusteni teto hry v prvnim kole se zacne bezet uvodni video pak se sekne a hra se vypne namate na to nakou radu?diky

takovy problem nastava vetsinou u warez, budes si muset naji jiny crack - ale tim warez nechci podporovat i kdyz ho pouzivam, abych si zkusil hru - jestli me zaujme:-)!
Pokud nemas warez, zkus reainstal no, taky nezapomen ze HW naroky hry nejsou psany v readme jen pro srandu, takze si to zkontroluj.

Já ji hrál jednou - získal jsem bouchačku, odebrali mi bouchačku, získal jsem další bouchačku, vlivem nějakýho bugu jsem pobíhal asi půl hodiny po městečku, než hra usoudila, že je třeba děj posunout dál, utekl jsem z města, zabil se pádem do rokle, load a pak mě 3x zastřelili a už jsem tu hru znovu nepustil.
Taky mě nezaujala. Jen grafika je pěkná.

Já do toho lesa nakonec zdrhnul, ale vzápětí jsem chcípnul pádem do rokle. A když jsem to zkoušel znovu, vždy mě krouhli pronásledovatelé. Přestalo mě to bavit, čekal jsem prostě něco jinýho, ne že budu chcípat na každým kroku, od hry čekám zábavu a to, že chcípnu po druhé kulce a musím pak část hry hrát furt kolem dokola, než to udělám, to pro mě není zábava. Od hry čekám zábavu, ne utrpení v (častým) opakování těžkých částí hry.

vsak prave do lesa nemas chodit,mrkni na ten videonavod,mas ve meste prez bednu prelezt plot.Problem je v tom,ze ja na tom miste bedny nemam,zkousel jsem je tam donest,,vylezt na ne a plot preskocit,ale byla prede mnou,jak bych to popsal,neviditelna zed,ktera me nepustila dal...do rokle jsem padal dva dny,vzteky bez sebe...3-[

Ty bedny jsem zkoušel štosovat taky, jak idiot asi na třech místech a přeskočit to nešlo, taky tam byla nějaká neviditelná zeď. To byla jedna z těch věcí, co mě na tý hře sraly. Jo a taky jsem prošel městem až do míst, kde chyběly půlky objektů a textury, tam se asi hráč neměl dostat.

Poradíte mi nějak se založením internetové hry? Namůžu hrát jako jeden hráč, to jako musim počkat až se někdo připojí na můj server? Např. můj bratr nevidí mnou založený server na druhém počítači!! Mohlo by to být stejným internetovým připojením? Díky za odpovědi.