Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Metro 2033 - pojede na téhle sestavě?

Dobrý den nemám moc zkušeností s počítačema (kromě her) tak mám dotaz zda-li mi pojede metro 2033 na mé sestavě uvažuji o koupi této hry ale všichni říkají že je skoro bez šance to rozjet tak ať nevyhodím peníze zbytečně má sestava je Intel Core i7 9202,66 GHz 8 MB L3 Cache , 8 GB RAM , grafiku mám ATI Radeon HD 5970 2 GB, a hadr 2 TB.......děkuji za odpověď.
Změna předmětu, původně: dotaz zda li mi to pojede Děkuju za odpovědi (L-Core) (karel)
lock (karel)

loading...

jj díky tak to rozjedu na plný teda....a vy nuly se sestavama za 20 litru kde nerozjedete ani mafiu 2 se muzete jit vykucat do maminciny postele kreteni :-D:-D a hovna hovna stetky salamy cumi sem babky v riti maji hnedky hovna nasrany na skodovkach pleckach kokotske vymrdane lůinuxy na picu piciska ...chodim chcat na zem protoze me to vzrusuje a seru venku uprostred chodniku protoze to je idealne korektni sexualni predstava