Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkáte na F1 2010?

Zdravím pořídil sem si nové F1 a musím říct, že jsem byl docela zdrcen. Od posledních co jsem hrál ( 04) se skoro nic nezměnilo ba hůř. Ovládání opravdu nic moc a chování vozu při jízdě? Opravdu hrůza. Chci se zeptat opravdu se mi to jen zdá, nebo je to opravdu hodně nepovedené?

Už jsem taky dělal dotaz co s tím. Katastrofa, vyhozené peníze. K Race07 WTCC+GTR Evolution se to nedá srovnat. Grafika celkem dobrá, ale jak píšete, chování vozů otřes.Nepoučil jsem se z Colin Mcrae Dirt a doplatil jsem na to. Plyn u volantu G25, i u klávesnice, jde s hrozným zpožděním atd. Nejste sám. Napište jestli náhodou nevíte co s tím zpožděním. V nastavení to není. Dík.

No je vidět že to asi není jen u mě. Jsem z toho celkem nešťastný protože jsem čekal, že se konečně dočkám dobrých závodů. Nápad s kampaní je dobrý, ale ty auta. Přesně jak ste říkal to spoždění je až k pláči. A navíc jedete a zavadíte o mantinel, ale co se nestane z 230 km/h na 0 za 1 vteřinu a to pouhým škrtnutím o mantinel. Tohle snad dělali formule ještě když byli novinky kazety.Opravdu, ale opravdu vyhozené peníze.

Asi nechápu co jsi tou větou chtěl říct. Nevím jestli je problém na mém přijímači nebo na vysílači. Je možné že i u mne, mám za sebou dost těžký den a proto mě tahle diskuze vážně nebaví. Nehledě na to, že si myslím, že mám právo na názor na hru, aniž bych za něj byl perzekuován a jebán. To mi za to fakt nestojí

Proboha a Ty jsi kdo, že soudíš kdo se jak tváří a kdo na to má a nemá?Když řeknu, že se mi to jeví arkádově, což těžko vyvrátíš a že mi tam vadí ty videosekvence, které tam taky prokazatelně jsou,tak tady budeš zase něco mlít o tom, že soudím a nemám na to?
Jakože tahle diskuze je silně OT

Prodlava? Co bych dal za to mít pouze prodlevu na plyn... Kolo co kolo mi na cca. 2sec. přestana reagovat jojstic, to je teprve vopruz.... Ono bych to nenazval ani tak prodlevou jako pomocí, stejně jako řízení do zatáček, které jde sakra pomalu. Holt simulace to není a jsem z toho dost zklamán staré dobre F1 99-02 jsou zatím vrchol...

Ahoj. Tak teď jsem zkusmo projel několik kol SPA a bez asistent a nemá to žádný vliv na zpoždění akcelerace. U klávesnice to zpoždění se zdá jakoby méně vadilo,ale pouze zdá. Zkuste zastavit vedle tratě a hrabat se z písku. Tam ty prodlevy jsou tak nápadné a nebo za zatáčkou přidat plyn. Nebo pustíte klávesu a ono to stále řve na plný plyn. U volantu, kdy zážitek z řízení se vůbec nedá srovnávat s klávesnicí, je přidání plynu doslova trapné. Promáčknete pedál a ono téměř vteřinu nic. Pustíte pedál a motor řve. A ještě jedna věc se mně nelíbí,ale budiž. Hru pouštím na 24" monitoru 1920/1080, plynule vše jede, ale auta ,kousek vzdalujíci se už jsou neprokreslená a hrubě napsáno přízraky. Tam jsem to čekal lepší. No časem si zvyknu. A Colin Mcrae Dirt jsem pustil dvakrát a založil. To je vůbec s volantem trapný. No, je to určeno hlavně dětem a těm to nevadí. Možná s tím u F1 počítali taky. Vlastně ono to je určeno od 3 let a tak my postarší, respektive já, od toho chceme asi příliš.Hledáme asi chyby, které by 10 leté děcko bez mrknutí oka přehlédlo. Nebýt to za cca 1000 kč tak bych si řekl, co od toho chci za pár kaček. Možná, že to zpoždění, hlavně u plynu nějak časem odstraním. Je to vše krátce v provozu.