Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po patchi nejde spustit hra

Zdravím.
Vím, Star Wars Battlefront 2 je starší hra, ale rozhodně stojí za to. Zkrátíme to. Mám originální dvd verzi (1.0) v AJ jazyce. Chtěl jsem stáhnout patch 1.1, což jsem taky udělal, ale poté, co jsem chtěl hru spustit, se napsalo, že v mechanice nemám vložené originální dvd, což je blbost.
Hledal jsem tedy na netu, a zjistil jsem, že jiní mají stejný problém. Jednou jsem se dostal na fórum, kde byl napsán postup, který u většiny fungoval. Šlo o to přepsat pomocí poznámkového bloku hodnoty v XML souboru (pokud bylo v souboru Domestic ''false'', mělo se false přepsat na true, a stáhnout se měl US patch, pokud bylo v souboru Domestic ''true'', mělo se true přepsat na false, a stáhnout se měla mezinárodní verze patche. Všechno jsem udělal, jak bylo napsáno, ale po opatchování to pořád hlásí, abych vložil originální DVD.
Co mám dělat? Ten patch je potřebný pro instalaci map a módů :.(

Stahoval jsem jakýsi 1.1 no-cd patch crack, jenomže když to podle instrukcí vložím do složky s hrou, a potom to použiju, napíše se sice, že to bylo napraveno, ale když zkusím hru spustit, dělá to to samý. A crack nemohu najít.