Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 2 - Děsně se seká

Dobrý den, mám notebook Asus F5N, procesor AMD Turion64 X2 Mobile Technology 2.0 GHz, Ram 2GB, XPéčka SP2ky, ale to by mělo být ok, bod úrazu bude asi v Grafice, Mám nVidia GeForce 7000M s pamětí 256 MB, a ono to chce 7800, mám minimální rozlišení, všechno na nízké, není třeba nějakej ten framelimiter jak u gta iii, který vypl "blbosti" a tím snižil požadavky? Děkuji. Ještě, mám to origo.

tak to máš docela velkou smůlu:-( já mám taky pěknou vykopávku, ale je to PC:
1,5GB DDR2 RAM
procesor AMD athlon X2 5200+ (2X 2,7ghz)
grafická karta 8600GT
Docela se ti divím, že sis jí na svuj notas koupil i já jsem měl docela pochybnosti, že si vůbec zahraju, tak jsem nejdřív vyzkoušel demo. Já jsem měl docela slušné štěstí, hra jede docela v pohodě i na docela slušné detaily. Tedka jsem zkoušel přektatovat svojí grafickou kartu a podařilo se mi to docela dost slušně-ve hře mi stouplo průměrné FPS cca o 10 :-):-):-)což už je hodně znát.

To max a plynule bych chtěl vidět ;-)
GTA4 opravdu na max za 18k vč. DPH, to bude ještě pár roků utopie.

Na max je potřeba vysoce taktované čtyřjádro. Dále ideálně několik highengových grafických karet, pro maximální nastavení je potřeba 1,8GR VRAM (nestačí součet VRAM jednotlivých karet, měla by to mít každá z nich). A kde je RAM, MB, HDD, case, PSU, DVD,...

Přes Steam se neinstaluje, ze Steamu se stahují už nainstalované hry.