Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem COD 2

DOBRÝ DEN,
prosim o pomoc ,jak nahrát CO2 do Win 7
děkuji za pomoc lubankuban

Ideální případ je ten, že vezmeš originální CD popř DVD a vložíš do CD popř DVD mechaniky a necháš hru nainstalovat za neustálého klikání next, next, next.
Nebo s tím máš nějaký problém?Pokud ano, zkus ho popsat, těžko soudit a radit, když nevíme co přesně Ti nejde nebo co nechápeš