Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s vyhlazovanim obrazu (Mafia 2 & GTA IV)

Ahoj prosim o pomoc s problemem kterej mi uz delsi dobu dela nemale vrasky a pekne me to stve.Jedna se problem kterej jsem spozoroval pouze u dvou her.Samozrejme tech na kterech mi docela zalezi:-)Poprvy to bylo asi pred pul rokem u GTA 4 a ted bohuzel to samy nebo podobny u Mafie 2 modlil jsem se aby u ni mi to nedelalo:-(Jde o to ze pouze u tehle dvou her mi jaksi nefunguje vyhlazovani obrazu.Obraz je dost seredne zubatej a vzhled grafiky to znacne kazi hlavne u GTA 4 se na to skoro neda koukat ale ted teda resim spis tu mafii ikdyz problem je to v podstate ten samej.V nastaveni Gta 4 se vyhlazovani neda nijak zapnout v mafii 2 je pouze volba antialiasing "ano" "ne".Obraz je zubatej porad stejne bez ohledu na to co z toho nastavim.Kdyz nastavim v ovladacich aa 4x nebo vickrat nic se taky nezmeni.Delaj to jen tyhle dve hry u vsech ostatnich mi vse jede krasne.Ovladacu jsem samozrejme zkousel mraky i preinstal celeho systemu.Dokonce jsem mel i vypujcenou jinou grafickou kartu ale taky to nic nezmenilo.Dokazal by mi nekdo rict co je spatne nebo co delam spatne?Co mam udelat aby byl obraz vyhlazenej?Dekuji za nejake rady protoze ja uz vazne nevim.

HW sestava
deska:Asus P5K
CPU intel core 2 duo E6750 @ 2.66GHz
VGA radeon HD 5770 1 gb (zkousela se i 8800gts 512)
4gb ram
os:vista 32

Mám taky e6750 na 3,2 (jde i 3,6) a mafia mi chodí na plno (1440x900) bez problémů a vyhlazování funguje tak jak má.
Takže až tady nějakej radil bude radit, že to nestačí a že je potřeba quadcore, ať jde někam za roh a tam si nafackuje ]:( ...
To spíš reinstaluj ovladače ... Tím myslím i ovladače chipsetu apod ...

Tak mám dojem, že za troubu jsi tady akorát ty.On je trochu rozdíl, rozlišení 1920x1080 nebo 1440x900!
Takže tvoje doporučení o "fackování" si natrénuj na sobě!

Pro tazatele, jeden z ukazatelů při testovaní kvality LCD monitorů je právě schopnost zobrazení
křivek (zubatost).