Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CALL OF DUTY Modern Warfare 2

Zdravím,koupil jsem si hru CALL OF DUTY Modern Warfare 2 protože chci hrát multiplayer všechno jsem splnil pro to abych si mohl zahrat přes steam,steam take mam se zaregystrovaný,mám prostě všechno.Když jdu hrát,hra se sputí vše OK pak dam GAME<- a to mi napíše Connecting to IwNet a pořád to jakože něco nabýhá ale nic se neděje.hra se ale nesekla pořád jede v pořadku jenom že se to nepřipojí :( nevíte co s tím?

Hru neznám, takže netuším, zda a jaké porty potřebuje - zjisti si to na fórech té hry.
Ve svém routeru si najdi nastavení pro port forwarding (virtual server) a tam zadej čísla požadovaných portů, které budou směrovat na tvou vnitřní IP adresu (zpravidla 192.168.x.x).

At jdou fakt do hajzlu s tim svym uzasnym multiplayerem.Je dobrej to je fakt libi se mi nejvic v tomhle zanru ale dostat se tam je peklo.Originalku jsem si nastesti nekoupil protoze jsem tyhle problemy tusil uz od prvniho dilu MW.Ja si koupil originalku Far Cry 2 (taky hodne hlidanej mp) ale tam si clovek za svy penize zahral a opravdu to na originalu jelo zadal jsi svuj unikatni klic a pustilo te to.Sice me mp zklamal ale to uz je jina vec.Ale tohle umi nasrat.Ja si ji nekoupil ale vim jak ti je.Hru ti nikdo nevymeni samozrejme.Tak zkus zapomenout na to ze mas originalku.A pouzij tenhle navod na cracknuti.Najdes ho zde:Návod odstraněn, viz Pravidla. (karel)
Nastavovani toho routeru je dost slozity tohle by ti to mohlo obejit me ho to obeslo a neni to nic tezkyho.Mam to odzkouseny funguje to ale jen na nektery mapy.Zkus to a pak sem napis jak to vypada jestli ti to funguje nebo jen nektery mapy jako me.Docela me to zajima...