Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s načítáním hry v ANNO 1404

Ahoj,prosim vás,potřeboval bych poradit mám hru ANNO 1404 s nejnovějším patchem,ale když uložím hru a ukončím a chci dát pak načíst,tak mi najede jen kousek a hra mě vyhodí do windows,když se podívám do dokumentů v users,tak tam ty savy normálně jsou,už jsem někde četl,že to souvisí s diakritikou,ale nevím no...Můžete mi pls někdo poradit?Díky za odpovědi.

Kdysi jsem to řešil, a pokud si správně pamatuji, cesta k souboru nesmí být s diakritikou. Takže pod uživatelským jménem s diakritikou to nefungovalo.

C:\Documents and Settings\Pepíček\Dokumenty\Anno 1404\