Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s cskem

zdarec ... Potřebuju pomoct.. Když chci hrát counter-strike source po síti,a chci se k nějaké připojit,tak to napíše ServerBrowser_ClientOutOfDate .. pls nwíte někdo co s tím ? Asi tak před měsícem jsem hrál naposled a vše bylo v pořádku,ale ted to prostě nejde...

Máš starého klienta to znamená že máš staršiu verziu hry ako sú verzie serverov, na ktoré sa snažíš pripojiť, tak predpokladám že máš Nonsteam... aj keď ako hráč CSS nepodporujem Nonsteam, tak si nájdi na nete najnovší Patch alebo si to za tých 300Kč kúp...