Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Patrik

Dobrý den, nejde mi spustit mafia II, grafickou kartu mám ati radeon powerColor HD 3650, mafiu II mám nainstalovanou a když dám launcher (spustit mafiu II) tak se mi ukáže okínko ,,V aplikaci mafia2.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže. " co s tím prosím.
Lock. Warez tady neřešíme. (karel)

Záleží na tom, jestli je to warez verze, nebo originálka. Pokud warez, tak stáhni jiný crack, nebo kup originál, pokud originál, tak zkus reinstalovat nebo se v nejhorším obrať na podporu. Jo a pokud je to warez, tak to pouštěj normálně přes mafia2.exe a ne přes launcher